Domácí hospicová péče

Doprovázíme pacienty na konci jejich života mezi jejich blízkými už 20 let...

Charita Veselí nad Moravou

Charita Veselí nad Moravou

Péče o pečující

Dárcovská DMS

Podpora sociálních
a zdravotních projektů
Charity Veselí nad Moravou 

AKTUALITY

DARUJ SPACÁK, DARUJ TEPLO

sVeselí nad Moravou- Vyhlašujeme sbírku spacáků a dek....

Tříkrálová sbírka překonala loňský rekord. Děkujeme dárcům za štědrost!

Koledníci z Jilemnice. Foto Jakub Žák

Celkem 119 184 663 korun. Tolik se letos vybralo do 23 908 pokladniček Tříkrálové sbírky. Dnes místní charity pod úředním dozorem rozpečetily ty poslední a peníze z nich sečetly. Kluci a děvčata v přestrojení za tři krále koledovali a vybírali peníze do pokladniček prvních čtrnáct dní v lednu. Charita Česká republika nyní děkuje všem, kteří s láskou přispívají na pomoc potřebným.

Václav Keprt: Malý kluk se staral o nemocnou maminku a hospodářství. Respekt

Foto: Pavel Langer, ACHO

Začalo to před více než deseti lety pár dárečky, které vezlo osobní auto chlapcům z ukrajinského dětského domova. „Nápad udělat dětem radost, potěšit je a zároveň jim pomoci vznikl v autě, když jsme se vraceli z jedné z cest,“ vzpomíná ředitel Arcidiecézní charity Olomouc Václav Keprt. Od té doby vánočních balíčků od českých dárců každý rok přibývalo, letos tak nákladní vůz přivážel k dětem rekordních víc než 400 balíčků. Do jakých rodin dárky putovaly? Jak mohou lidem pomoci? Ukrajina tehdy a dnes? O tom a mnohem víc s Václavem Keprtem…

Výsledky Tříkrálové sbírky

tks 2019Veselí nad Moravou- Děkujeme všem dárcům, koledníkům, vedoucím skupinek a ostatním dobrovolníkům za pomoc při letošní Tříkrálové sbírce. Jen díky Vám jsou výsledky takové, jaké jsou.

COCO- odměna pro koledníky a vedoucí TKS

COCOVeselí nad Moravou -  Odměnou pro koledníky a vedoucí skupinek Tříkrálové sbírky bude letos  animovaný film Coco. Všichni koledníci a vedoucí jsou srdečně zváni.

Poděkování za Tříkrálovou sbírku

tks 2019Veselí nad Moravou- Děkujeme všem dárcům, koledníkům, vedoucím skupinek a ostatním dobrovolníkům za pomoc při letošní Tříkrálové sbírce. Jen díky Vám jsou výsledky takové, jaké jsou. Tříkrálová sbírka trvá do 14. ledna. Do té doby zůstávají zapečetěny pokladničky v lékárně u sv. Lukáše a v sídle Charity Veselí nad Moravou pro ty z Vás, které koledníci nezastihli doma a chtěli by do sbírky přispět. Děkujeme Vám!

Občanská poradna- DPS Velká nad Veličkou

OPObčanská poradna i v roce 2019 pokračuje s nabídkou svých služeb pro klienty v okolí obce Velké nad Veličkou, v Domě s pečovatelskou službou. 

Lékárna sv. Lukáše přijme lékárníka

l Lékárna sv. Lukáše příjme do svých řad lékárníka.

Přání požehnaných svátků

Baňka- Stacionář ToníkPOŽEHNANÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VÁM I VAŠIM BLÍZKÝM PŘEJÍ PRACOVNÍCI CHARITY VESELÍ NAD MORAVOU.