Domácí hospicová péče

Doprovázíme pacienty na konci jejich života mezi jejich blízkými už 20 let...

Charita Veselí nad Moravou

Charita Veselí nad Moravou

Péče o pečující

Dárcovská DMS

Podpora sociálních
a zdravotních projektů
Charity Veselí nad Moravou 

Kolo pro desetiletou holčičku

koloVeselí nad Moravou- Charita Veselí nad Moravou hledá dárce dětského jízdního kola pro 10 letou holčičku, která žije s maminkou na okraji města. 

Kolo, které teď denně používá pro jízdu do centra města je nevyhovující, malé, což má neblahý vliv na její fyzický vývoj a současně je kvůli tomu často terčem posměchu jiných dětí.

Rádi bychom pro dívenku sehnali kolo nové, nebo zánovní, nepříliš ojeté, v dobrém stavu, velikost 24. Kolo by děvčátku usnadnilo a urychlilo přesun do školy, do kroužků, na návštěvy k babičce, poslouží jí pro každodenní cesty.

Prosíme případného dárce, který může darovat takové dětské jízdní kolo, aby jej po předchozí telefonické domluvě přivezl na Charitu ve Veselí nad Moravou, Masarykova 136. Telefonický kontakt: SAS Anička  776 689 488. Pokud se najde dárce v ORP Veselí nad Moravou, můžeme si kolo u něj vyzvednout. V případě více darovaných kol se s dárci dohodneme, komu bude jeho dar určen, jestli bude poskytnut jinému dítěti nebo věnován například pro „Kola do Afriky“.

 

Velmi děkujeme za Vaši podporu!