Domácí hospicová péče

Doprovázíme pacienty na konci jejich života mezi jejich blízkými už 20 let...

Charita Veselí nad Moravou

Charita Veselí nad Moravou

Péče o pečující

Dárcovská DMS

Podpora sociálních
a zdravotních projektů
Charity Veselí nad Moravou 

Oslavy 25. výročí založení Charity

Charita oslavila své narozeniny

P6230068

Charita Veselí nad Moravou oslavila 25. výročí své existence.

Dne 23. 6. 2016 ožilo náměstí Míru ve Veselí nad Moravou hudbou a zpěvem. Na podiu před kulturním domem se během odpoledne vystřídala pěkná řádka účinkujících. Ať už to byl pěvecký sbor CZŠ Veselí nad Moravou, žáci ZŠ Hutník, dívčí kapela Rózinky, dechová hudba ZUŠ, tak i například rocková kapela RBB, pěvecký sbor z Hrubé Vrbky nebo Drmolice z Polešovic. Vyvrcholením celého svátečního odpoledne byl koncert Hradišťanu v čele s Jiřím Pavlicou.

Návštěvníci mohli také během celého odpoledne navštívit velký bílý stan, ve kterém se odehrával další doprovodný program, např. měření krevního tlaku pro zájemce, výroba placek, hry a další aktivity pro děti, malování na obličej a další.

Ve stáncích s občerstvením si zájemci mohli zakoupit Kozojídské báleše, vynikající víno od vinařství Vitis, pivo a grilované klobásy od Kafé v kině, nebo čerstvé vafle, které na místě připravovali pracovníci Charity.

Děkujeme všem sponzorům, bez kterých by se tato akce nemohla uskutečnit, všem účinkujícím i všem, kteří přijali pozvání a přišli toto odpoledne strávit s námi!